Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Nesnelerin İnterneti Platformu: Platform 360
KoçSistem
Platform 360 varlıkları, iş değeri yaratacak şekilde izleyen yöneten ve toplanan verileri büyük veri ortamlarında analiz eden kurumsal nesnelerin internet platformudur.
Farklı Sektörler, Farklı Çözümler

Platform 360 Ürün Ailesi, kurumlara lojistik, üretim ve satış gibi farklı süreçlerde otomasyon yapma imkanı sunarken, kalite ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Üretim, otomotiv, altyapı ve enerji sektörlerini ana dikeyler olarak gören KoçSistem, farklı nesne haberleşme protokollerine güvenli bir yolla destek vermek, kurulum süreçlerini, ortak veri yapısını yönetmek gibi yetenekler sunmaktadır.

Nesnelerin İnterneti Platformu’nun avantajları neler?
OneM2M Uyumlu İletişim Katmanı
OneM2M Uyumlu İletişim Katmanı
Farklı varlıklarınız ile bağlantıyı uluslararası standartlara uygun ve ölçeklenebilir şekilde yönetir.
Büyük Veri Saklama ve Veri Analitiği
Büyük Veri Saklama ve Veri Analitiği
Açık kaynak teknolojileri destekleyen veri katmanı ile ileri analitik uygulamaların altyapısını sağlar.
Uygulama Framework
Uygulama Framework
Akan veriler üzerinden kullanıcı tanımlı kurallar ile karar verilmesini sağlayarak hızlı aksiyon alınmasını sağlar.
Yatay Nesnelerin İnterneti Platformu
Yatay Nesnelerin İnterneti Platformu
Özel çözümler yerine,yatay olarak entegre IoT çözümlerini yöneten kurumsal nesnelerin interneti işletim sistemini oluşturur.
Esnek Kurulum Seçenekleri
Esnek Kurulum Seçenekleri
Yerinde(On-prem9, bulut üzerinden servis olarak veya hibrit modeller ile iş ihtiyaçlarına uyumlu kurulum kabiliyetlerini içerir.
Standartlara Uygun Altyapı
Standartlara Uygun Altyapı
OneM2M mimarisi ile küresel IoT standartlarında geliştirilmiş platform, API&SDK’lar ile açık servis mimarisiyle altyapı sağlar.
KoçSistem
KoçSistem
Yatay Nesnelerin İnterneti

İletişim Katmanı: OneM2M uyumlu iletişim katmanı sayesinde farklı varlıklarınız ile bağlantıyı uluslararası standartlara uygun ve ölçeklenebilir şekilde yönetir.

Büyük Veri Saklama ve Veri Analitiği: Apache Cassandra, ElasticSearch, Redis, Apache Hadoop, Apache Spark gibi açık kaynak teknolojileri destekleyen veri katmanı ile nesne verilerini verimli ve ölçeklenebilir bir şekilde saklar ve analiz edilmesi için altyapıyı oluşturur. İleri Analitik uygulamalarının altyapısını sağlar.

Standartlara Uygun Altyapı: OneM2M mimarisi ile küresel IoT standartları geliştirilmiş platform, API ve SDK'lar ile açık servis mimarisi ile esnek ve açık altyapı sağlar.

Esnek Kurulum Seçenekleri

Güvenilirlik: Alan uzmanı dedike geliştirme, kurulum, destek saha ve analitik ekipleri ile ihtiyaçları uçtan uca sağlayan lider teknoloji sağlayıcı desteği ile güvenilir IoT çözümleri sunulur.

Uçtan Uca Çözüm Kabiliyeti: Yazılım çözümü, donanım partnerleri, saha kabiliyetleri ve değer katan hizmetler ile uçtan uca nesnelerin interneti çözümlerini oluşturur.

Platform360 Çözümünün Diğer Özellikleri
  • Standartlara Uygun Altyapı: OneM2M mimarisi ile küresel IoT standartları geliştirilmiş platform, API ve SDK'lar ile açık servis mimarisi ile esnek ve açık altyapı sağlar.
  • Güvenilirlik: Alan uzmanı dedike geliştirme, kurulum, destek saha ve analitik ekipleri ile ihtiyaçları uçtan uca sağlayan lider teknoloji sağlayıcı desteği ile güvenilir IoT çözümleri sunulur.
  • Uçtan Uca Çözüm Kabiliyeti: Yazılım çözümü, donanım partnerleri, saha kabiliyetleri ve değer katan hizmetler ile uçtan uca nesnelerin interneti çözümlerini oluşturur.