Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Ses ve Görüntü Teknolojileri
Doğru İletişim Altyapısı ile Müşteri Kazanımı

Müşteri kazanımı için her geçen gün değişen müşteri erişim kanallarına adapte olmanız kritik. Aynı zamanda şirket içi iletişiminizin dönüşümü operasyonel harcamalarınızı optimum seviyede tutarken zamandan maliyetinizi de azaltır. KoçSistem olarak günümüzün çağrı merkezi ve tümleşik iletişim çözümlerinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz.

Aktif Ses Altyapısı Cihaz İzleme ve Yönetimi

Ses altyapınıza ait bileşenlerin 7*24 izlenerek arıza ve performans düşüklüğü durumunda bilgilendirme ve ilk müdahale hizmeti sağlıyoruz.

Ses Servis Sağlayıcı Yönetimi: Ses hizmeti aldığınız servis sağlayıcılara gerektiğinde çağrı açarak tüm süreçlerin uçtan uca takip edilmesini sağlıyoruz.

3rd Party İlişki Yönetimi: Çalışmakta olduğunuz diğer çözüm ortaklarınızla tek iletişim noktası olarak hizmet veriyor ve bu sayede çözüm süreçlerinizi hızlandırıyoruz.

KoçSistem
Kuruluş Hizmeti

İster çağrı merkezi, isterse tümleşik iletişim alanında olsun, uluslararası üreticilerle olan işbirlikteliklerimizle birlikte , her türlü donanım kuruluş ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Uygulama Geliştirme Hizmeti: Çağrı merkezinizde ihtiyaç duyduğunuz, IVR, CTI gibi uygulama geliştirme ve özelleştirme ihtiyaçlarınızı karşılıyor aynı zamanda çağrı merkeziniz için dashboard ve rapor oluşturma hizmetleri de sunuyoruz.

Ses ve Görüntü Çözümlerinin Temel Özellikleri
  • Aktif Ses Altyapısı Cihaz İzleme ve Yönetim
  • Ses Servis Sağlayıcı Yönetimi
  • Ses Hizmeti Performans Takibi
  • Envanter ve Kapasite Yönetimi
  • 3rd Party İlişki Yönetimi
  • Danışmanlık Hizmeti