Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Lokasyon Bazlı Hizmetler: İzci
KoçSistem
İzci, filonuzdaki araçları izlemeyi, araçlarla çift yönlü mesajlaşmayı ve araçların yönetimi sağlayan 2005 yılından bu yana uygulanan KoçSistem tarafından sunulan bir araç takip hizmetidir. İzci ile asıl hedeflenen, araç takip hizmetinin yanında bu hizmetin sağladığı çıktıların iş verimliliğine ve yakıt, zaman vb kaynakların daha verimli kullanılmasına ciddi katkılar sağlamasıdır.
İzci'nin Avantajları

İzci ile araçlarınızı, monte edilebilen GPS/GPRS teknolojisiyle uyumlu donanım ve internet üzerinden size özel sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile canlı ve geçmişe dönük izlersiniz. SMS, WAP, GPRS aracılığıyla sistemdeki yetkili mobil kullanıcılara cep telefonlarından da erişirsiniz ve araçlarınıza ait 1 yıl geçmişe dönük raporlarınızı alabilirsiniz.

ITIL Sertifikalı İzci

İzci, diğer tüm KoçSistem İşletim Hizmetleri gibi altyapısı güvenilir, 7/24 güvenlik ve gözetim altında bulunan ve ITIL sertifikalı KoçSistem İşletim Merkezinde bulunan hizmetin kalitesi ve sürekliliğini temel alan bir yönetim içinde uygulanmaktadır.