Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Perakende
KoçSistem
Dijital Dönüşüm ile Yeni Fırsatlar

Günümüzde dijital dönüşüm aslında teknolojideki dönüşümden çok, iş yapma şeklinin dönüşümüdür. Perakende belki de bu dönüşümü en yakından ve hızlı şekilde hisseden sektörlerin başında gelmekte. Müşterilerin istediği zamanda, yer ve şekilde hizmet alma taleplerini standart olarak belirledikleri bu yeni dünya, Perakende şirketleri için iş yapış şekillerini değiştirerek yeni fırsatlar yakalamak için eşsiz bir imkan sağlamaktadır.

Değişen müşteri davranışları ve yolculuğunun merkezde olduğu, hızın belirleyici unsur olduğu sektörde: Online alışveriş, Omnichannel, Kişiselleştirme, Entegre Tedarik Zinciri, Anlık ürün ve stok takibi, Soğuk Zincir, Büyük Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Ödeme sistemleri otomasyonları ve anlık kişiye özel promosyonlar öne çıkan konseptler arasındadır.

Perakendeye Özel Çözümler

KoçSistem Perakende odağındaki sektörel yaklaşımı ile; organize gıda, hazır giyim, kategori mağazacılığı ve e-ticaret alanlarında hizmet veren firmaların dijital dönüşümlerine katkı sağlamakta.

Talep Tahminleme & Fiyatlandırma çözümleri sunan Veri Analitiği, Dijital Tarım Projeleri, Siber Güvenlik, Dijital İş Gücü | RPA, Mağaza içi Müşteri Deneyimi imkanı sağlayan pixage sayısal yayıncılık, Mağaza açılışları için network ve sistem altyapısı, Bulut ve Barındırma hizmetleri ile şirketler rekabet avantajı sağlayacak, daha hızlı, hatasız ve geleneksel perakendecilikten farklı iş modelleri sunmaktadır.

KoçSistem
KoçSistem
e-Ticaret Yönetimi

Online kanallardan yapılan satışların toplam perakende içerisindeki payı her geçen gün artıyor. Bu alanda şirketlerin rekabetçi olabilmeleri ve online operasyonlarını kesintisiz bir şekilde oluşturabilmeleri için KoçSistem olarak kapsamlı e-Ticaret çözümleri sunuyoruz.

Sunulan hizmetler:

  • e-Ticaret operasyonlarını hızlıca devreye almak isteyen şirketler için Omnichannel e-Ticaret Platformu
  • Mobil e-Ticaret platformu
  • Güvenli e-Ticaret altyapısı ile yurtdışı / yurtiçi satış imkânı
  • Markanızın eticaret performansının analiz edilmesi ve iyileştirmeye yönelik projelerin hayata geçirilmesi
  • Veri Analitiği ile dijital büyüme

Faydalar:

  • Mağaza ile online kanalları birleştirerek müşterilerinize gerçek Omnichannel deneyimi sunma
  • Dijital ortamda satış ile fiziksel mağaza yanında ek satış geliri yaratma
  • Dijital esnek platform ile verilerin talep tahminlime, fiyatlama gibi analitik süreçlerde dinamik bir şekilde kullanılabilmesinin sağlanma
  • Mağazaların kapanması, sokağa çıkma yasakları vb. durumlarda müşteri temasını ve satışları devam ettirebilme
  • Fiziksel temastan kaçınan müşteriler için online alışveriş imkânı ile müşteri sadakati oluşturma
Online Kasa Çözümü

Online Kasam çözümü ile ERP sistemleri üzerinde uçtan uca mağaza içi kasa süreçlerinizi kullanıcı dostu arayüzlerle tek bir online sistem üzerinden kolaylıkla yönetebilir, uzun dönemli büyüme stratejiniz doğrultusunda donanım maliyetinde avantaj sağlayabilir ve gerçek zamanlı raporlamalar oluşturabilirsiniz. Mağaza operasyonlarınızda merkezileştirilmiş online sistem üzerinden şeffaflık ve tutarlılık sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sadakat Yönetimi Çözümü

Başarılı bir marka oluşturmanın temelini mutlu müşterilerin oluşturduğuna inanıyoruz. Bulut tabanlı bir çözüm olan Sadakat Yönetimi Çözümü ile aktif olarak kullandığınız tüm satış platformlarınız ile kolay entegre olur, birden fazla müşteri sadakat programı oluşturmanıza ve ilişkili süreçlerinizi daha etkin şekilde yönetmenize yardımcı oluruz.

KoçDigital’in veri analitiği projesi Fit120, Koçtaş’ın stok zamanını 50 gün azalttı!
Koçtaş, Ödüllü Fit120 projesi sayesinde ürünlerin stok gün sayısı 50 gün azalarak, son 10 yılın en düşük seviyesine ulaştı.
Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.