Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Turizm
KoçSistem
KoçSistem
KoçSistem
Verimi Artıran Hizmetler

Günümüzde dijital dönüşümden diğer sektörler gibi turizm sektörü de etkilenmektedir. Buna paralel olarak sektördeki oyuncuların özellikle dijital pazarlama ve omni-channel uygulamalarıyla müşterilerine hizmet vermesi gerekmekte. KoçSistem yazılım ve uygulama yönetimi ekipleriyle bu alanda birçok müşterimize değer katmakta.

Emek yoğun bir sektör olan turizm sektöründe insan kaynağı ile birlikte gelirin aynı oranda artması beklenmektedir. Bu nedenle turizm sektöründe IOT, data analitiği (vardiya optimizasyonu) gibi teknolojik uygulamalar ile insan kaynağının en verimli şekilde kullanımı, dijital dönüşüm ihtiyacı ve bilgi teknoloji yatırımları gerekmekte. Artık sektörde dijital otel, dijital restoran gibi konseptler ile müşterilere üst düzeyde müşteri deneyimi yaşatılmaktadır.

Sektöre Özel Çözümler

KoçSistem, Türkiye ve dünyadaki sektör eğilimlerine paralel olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve hizmetleriyle turizm sektörünün teknolojik gereksinimlerinin karşılanmasında önemli bir rol oynamakta. Sektördeki yeni teknolojilere ve gelişmelere baktığımızda Nesnelerin İnterneti (IoT), Robotik süreç sistemleri, Blockchain, Fiziki ve Siber Güvenlik ve Analitik başlıkları ön plana çıkmaktadır.