Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Sağlık
KoçSistem
KoçSistem
KoçSistem
Sağlıkta Dijital Dönüşüm Hızlanıyor

Pandemi ile birlikte her alanda artan dijital dönüşüm odağı sağlık sektöründe de dijitalleşme sürecini etkiledi. Covid19 öncesi büyük veri & analitik, yapay zeka, mobil uygulama, nesnelerin interneti, giyilebilir teknoloji ve siber güvenlik odağında bir çok süreçte dijitalleşmeyi odağına almış sektörde, Covid19 ile birlikte hastalara yeni dijital hizmetler sunma yarışı hızlandı.

KoçSistem; sağlık sektöründe operasyonel verimliliği arttıran, hasta deneyimini iyileştiren çözüm ve hizmetlerine; Pandemi sonrasında eklediği Uzaktan Görüntülü Sağlık Hizmetleri (Teletıp), Sosyal Mesafe Çözümleri, Akıllı Hava Kalitesi Ölçüm Çözümü, Giyilebilir Teknolojilerle Evde Sağlık, Büyük veri ve yapay zeka entegrasyonu ile hastalıkların erken teşhis çözümlerini sunuyor. Böylece Dijital dönüşüm değişen sağlık sektörü ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle ivme kazanıyor.

Sistem Odası Yenileme Projesi
Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Bodrum Amerikan Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi’nin bağlı olduğu sistem odasını güvenli bir altyapıya kavuştu. Dört hastanenin de sorunsuz, kesintisiz çalışması sağlandı. Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini attırıldı ve yapı yeniden tasarlanarak maliyet tasarrufu sağlandı.