Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Uygulama Yönetim Hizmeti
Uygulama Yönetim Hizmetleri - AMS

Şirketinizin Dönüştürücü Gücü Olun!

Yeni dijital dünyada giderek artan rekabet koşullarında şirketlerin ayakta kalması ve yenilikçi çözümler sunabilmesi sürekli olarak işlerini geliştirmek durumundalar. Bu kapsamda günümüzde şirketlerin yüksek performanslı, etkin ve yenilikçi olabilmeleri için günlük artan operasyon işlerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamaları ön plana çıkıyor.

AMS ile deneyimli danışmanlarımız SAP’ye yönelik sorunların çözülmesini sağlıyor. SAP modülleri içerisindeki etkin durum yönetimi, talepleri karşılama ve değişiklik yönetimi AMS kapsamındaki hizmetlerdir. AMS ile şirketler; müşterilere özel iletişim kanallarından sunulan bireysel destek ile; hizmet maliyetlerini düşürürken yazılım sorunları ve riskleri minimum seviyede tutabiliyor.

Neden AMS?
  • AMS (Uygulama Yönetim Hizmeti) ile performans ve güvenlik ölçütleri konusunda tam şeffaflığa sahip olurken sabit maliyetleri düşürüp altyapınızın güvenilirliğini artırabiliyorsunuz. Böylece AMS ile BT sistemleriniz tutarlı, maliyet odaklı ve yüksek performansta olmasını sağlayıp, insan kaynağı ve fiziksel kaynakların yönetimi ile ilgili problem yaşama durumunu ortadan kaldırıyor.
  • En güncel altyapı kütüphanesi ile kullanıcı kaynaklı hataları, hatalı ana veri ve yapılandırma ayarları gibi uygulama hataları giderilirken, yerel ve küresel AMS (Uygulama Yönetimi Hizmetleri) uzmanları 7/24 rutin SAP destek hizmeti sağlanıyor.
  • Güvenilir ve deneyimli bir iş ortağının sunduğu Yönetilen Hizmetler ile Entegrasyonu kolaylaştırmak için rutin işler otomotize edilebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.