Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
SAP Ürün ve Hizmetleri:
SAP S/4HANA
SAP S/4HANA: Yeni Nesil ERP Çözümü İle Farklı Bir Deneyim

Yeni nesil teknolojilerin uygulama alanlarının genişlemesi ile işlerimize sağladığı katma değerler de artıyor. Bununla birlikte kurumların merkezinde yer alan ERP sistemlerindeki yük de aynı doğrultuda artıyor.

Bu alanda yapılacak geliştirmelerin tüm şirket operasyonlarına sağlayacağı fayda ise yadsınamaz oranda büyük. Dijital ekonomide ERP sistemlerimizin de hızlı ve çevik olması gerekmekte. SAP S/4HANA gerçek zamanlı ERP’ye geçiş imkanı sağlıyor. Modern ERP’nin yeni adı olan S/4Hana'nın esnek altyapısı sayesinde, gerçek zamalı ve hızlı, kullanıcı deneyiminin en üst seviyede olduğu bir altyapı ile müşterileri buluşturuyor.

​SAP S/4HANA ile Kolay Entegrasyon

SAP S/4HANA akıllı işletmelerin dijital yapılanması için çekirdek görevini görür ve aynı zamanda kapsamı genişletmek gerektiği durumlarda farklı SAP çözümleriyle kolayca entegre olabilme özelliğine sahip.

SAP S/4HANA’nın avantajları neler?
Doğru Planlama ve Kesintisiz Geçiş
Doğru Planlama ve Kesintisiz Geçiş
Özel değer belirleme çalışmaları ve yol haritaları ile kesintisiz bir geçiş.
Güçlü, Esnek ve Ölçeklenebilir Altyapı
Güçlü, Esnek ve Ölçeklenebilir Altyapı
KoçSistem’in İstanbul ve Ankara’daki Veri Merkezi’nde konumladırma ile verimli, hızlı ve maliyet odaklı yalın bir yapı.
Gerçek Zamanlı Veri Akışı
Gerçek Zamanlı Veri Akışı
Veri işleme süreçlerinden bağımsız, anında tek kaynaktan veriye ulaşma, doğru kararı verme ve işlerini yeniden tasarlayabilme.

Etkin Kullanım: Kolay kullanılabilen ve kişiselleştirilebilen ara yüzleri sayesinde, oluşan modüler yapı kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmakta, kullanıcıların rol bazlı gereksinimlerini hızlı karşılayabilmeleri ile de verimli olmalarına imkan sağlıyor.

Esnek Kullanım: Bulut kapasitesini gerektiği gibi ölçeklendirebilir, teknolojinizi mevcut SAP ve SAP dışı ortamlarla kesintisiz entegre etme imkanı sağlıyor.

İki kademeli Entegrasyon: Çift katmanlı entegrasyon ile kurumsal yapınıza uygun en iyi uygulamaları sunarak, implemetasyon sürecinde yalın bir yol izliyor. Böylelikle sistemi çok hızlı devreye alabiliyor ve daha çabuk yatırım getirisi (ROI) elde ediliyor.

Güncel Uygulama: Kurumunuzun daima rakiplerin önünde kalmasını, sisteminizin bakımı ve güncellenmesi yerine asıl işinize odaklanmanızı sağlamak amacıyla üç ayda bir yeni güncellemeler yapılıyor.

Perakende, Üretim, Otomotiv, Finans, Dayanıklı Tüketim, Enerji, Eğitim, Sağlık, Sigorta Telekom, Turizm gibi pek çok sektörde hayata geçirdiğimiz S/4Hana projeleri ile birlikte; C/4Hana, AMS, Danışmanlık Hizmetleri ve diğer SAP çözüm grubunda sunduğumuz çözümlerimiz ile şirketinizdeki dönüşümü yetkin danışmanlarımız ve güncel sistem altyapısı birlikte hayata geçiriliyor.

Ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.