Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Yeni Nesil Network Teknolojileri:
SD-WAN
Bulut uygulamalarına geçişin hızlanması, sesli ve görüntülü iletişimin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmasıyla birlikte daha güvenilir ve yüksek performanslı network yapılarına ihtiyaç her geçen gün artıyor.

Geleneksel network çözümleri yönetim için fazla karmaşık, fazla pahalı ve yıkıcı teknolojilere ayak uydurmak için yeterli hız ve çevikliğe sahip değil.

Kolay yönetilebilir, yüksek performansı garanti eden ve dijital dönüşümün ayrılmaz parçası olan bulut uygulamalarına kolay entegrasyonunuz için SD-WAN çözümlerini vakit kaybetmeden deneyimleyin.

KoçSistem, profesyonel hizmetler ve sistem entegrasyonu alanındaki 17 yıllık deneyimi ile birlikte işletmeniz için en uygun SD-WAN paketlerini sizlere sunuyor.

SD-WAN Çözümü Neler Sağlar?

Hızlı Şube Açılış ve Taşıma

Şubeleri aktif hale getirmek için altyapı ve konfigürasyon işlemlerini eklemeye gerek kalmaz. Herhangi bir mobil hat ya da internet hattı üzerinden cihaz bağlantısı yapıldığı anda işletmenin networküne yeni bir lokasyon eklenmiş olur.

Güvenlik

Tüm hatlarınıza ait veriler yüksek güvenlik seviyesinde şifrelenerek gönderilir. Aynı zamanda tamamen yazılımsal tanımlı yapısı ile UTM ve NGFW servisleri ile de ekstra güvenlik sağlanır.

Uygulama Görünürlüğü ve Dinamik Yol Seçimi

Yönetim ekranları üzerinden uygulamalara ait performans ve kullanım bilgileri görüntülenebilir. Uygulamalar için belirlenen kurallarla erişim hatları arasında dinamik olarak en performanslı olan yol izlenir.

Gelişmiş İzleme ve Raporlama Ekranları

Geleneksel network çözümlerinden farklı olarak merkezi ekranlar üzerinden uygulama seviyesinde ve uçtan uca ağ performansı yönetilir ve izlenir. Gerçek zamanlı olarak tüm lokasyonlar ve hat bağlantıları raporlanabilir, aynı zamanda performans metriklerine dayalı SLA’ler belirlenebilir.

Yüksek Kullanılabilirlik

Sistem birden fazla data bağlantısıyla aktif olarak çalışabilir. Data hatlarında meydana gelebilecek sorunlarda uygulamalar sorunsuz olarak diğer hatlar üzerinden çalışmaya devam eder.

Daha Az Maliyet, Daha Yüksek Bant Genişliği

SD-WAN ile MPLS, internet hatları ve mobil hatlar birleştirilir. Bu sayede yüksek bant genişliklerine düşük erişim maliyetleri ile sahip olunur.

Basit ve Hızlı, Yeni Servis Devreye Alma

MPLS hattına ihtiyaç duymadan SD-WAN ile yük dengeleme, hat birleştirme ve uygulama bazında bant genişliği ataması gibi ihtiyaçlar gerçekleştirilebilir. Bu sayede MPLS maliyetleri en aza iner.

Yüksek Kalitede Görüntülü ve Sesli Görüşme

MOS ölçümü ile görüntülü ve sesli görüşmeler anlık takip edilir, görüşme deneyimini en üst noktaya taşıyan network özellikleri ile kaliteli ve kesintisiz bir iletişim imkânı sunar.

Bulut Uygulamalarına Hızlı Erişim

SD-WAN’ın sahip olduğu güvenlik özellikleri ile şubeler doğrudan ve korumalı bir şekilde bulut hizmetlerine erişebilir. Bu sayede performans kaybı önlenmiş olur. Aynı zamanda bulut sağlayıcılar üzerindeki performans anlık olarak ölçülebilir.

Tek Cihazla Çoklu İşlev

SD-WAN’ın yazılım tabanlı yapısıyla ‘firewall’ ve ‘load balancing’ gibi birçok farklı özellik için ayrı bir cihaz bulundurmaya gerek kalmaz. Ayrıca, uç cihazlar üzerinde istenilen özellikler anında aktif edilebilir.