Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Gelişim Yolculuğumuz
Hiç durmadan öğrenmek, öğrendiklerimizi paylaşmak, gelişmek ve geliştirmek için KoçSistem Akademi Parmağımızın Ucunda!

KoçSistem Akademi, işe başladığımız ilk günden itibaren gelişim yolculuğumuzun ilk adımını bizimle birlikte atıyor. Yol boyunca adımlarımızı sağlamlaştırmak için bizimle.

Baş Rol Senin” oryantasyon programı yol boyunca bize rehberlik edecek tüm bilgileri samimi bir karşılama ile sunuyor.

KoçSistem Akademi” ile işimizi besleyecek ve ileriyi götürecek özel olarak kategorize edilerek tasarlanmış uzmanlık eğitimleri, liderlik özelliklerimizi güçlendiren liderlik akademisi, bir çok farklı konuda online eğitimleri tek bir çatı altında topluyor. 28 ilden 81 ile hizmet veren bir şirket olarak, eğitim ve gelişim programlarımızı sanal sınıflar ve online eğitimlerle çalışanlarımız neredeyse oraya götürüyoruz. Kendi bireysel gelişimimizi kendimizin yönetebildiği bu sistemi hem web sitesinden hem de mobilden istediğimiz zaman istediğimiz mekânda ulaşmamızı sağlıyor.

Hayata Dair Programlar” yaşama dair ne varsa hepsi KoçSistem için bir araya geliyor. Sadece kariyerimiz için değil, hayattaki yolculuğumuz için de hevesle öğrenmek ve hiç durmadan gelişmeyi ön plana alan olan bu platform, hepimize yeni ışıklar tutarak, farklı renkler katıyor. Hayata Dair Programlar, ilham veren konuşmacılar, ufuk açan birbirinden değerli eğitmenlerle bizleri buluşturuyor.

İç Eğitmenlik” süreci sayesinde güçlü ve yetkin olduğumuz konularda iç eğitmen olma fırsatı sunarak daha da derinleşmemizi sağlayacak fırsat kapılarını açıyor.