Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
KoçSistem
NewChapter ile KoçSistem'de Kariyerine Yeni Bir Yolculuk Başlıyor!

KoçSistem’de staj yapma veya yarı zamanlı çalışma programı olan KoçSistem NewChapter ile üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf öğrencilerine kapılarını açıyor. İş dünyası ve bilişim sektöründe keşif, deneyim ve gelişim dolu bir yolculuğa çıkarıyor. NewChapter’a katılanlar hem geleceğine yatırım yapıyor hem de iş ve bilişim dünyasına güçlü bir başlangıç yapıyor. Yolculuklarının ilk adımında, öğrenciler haftanın beş günü staj yaparak ya da haftanın üç günü yarı zamanlı çalışarak aramıza katılıyor. Sonraki adımlarda ise kendini geliştiren, yeteneklerini keşfeden ve kariyer yolunu inşa etmeye başlayan gençler, açık pozisyonlar doğrultusunda, stajyer ise yarı zamanlı çalışmaya; yarı zamanlı çalışan ise tam zamanlı çalışmaya başlıyor. Bu sayede kariyer yolcuklarını en doğru yerden başlatıyor.

NewChapter programı ile başvuru için tıklayın!