Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Yaşamımıza Renk Katanlar

Yaşamımıza Renk Katanlar

Eğlencesi çok aktivitelerden spora, sosyal sorumluluk projelerinden anlık sürprizlere kadar yaşamın tüm renkleri burada!

Maksat Muhabbet ile Sanattan spora, sosyal medyadan iş dünyasına başarılarıyla ilham veren konuklarla samimi sohbet edeceğimiz iletişim platformumuzdur. Farklı konularda yeni ufuklar açar ve samimi bir sohbet ortamı sunar.

K.A.T (KoçSistem Aktivite Topluğu) ile ofis içi eğlenceli aktivitelerden ofis dışı gezilere, konserlerden farklı tatları keşfetmeye hayata tat, eğlence, renk, müzik, sanat KAT’maya bayılan çalışanların platformuyla çalışırken yapmaya fırsat bulamam dediğimiz ne varsa birlikte yapıyoruz.

“Ben De Varım” sosyal sorumluluk platformumuzla KoçSistem çalışanları olarak emeğimizi ve gücümüzü birleştirerek toplumumuza katkı sağlayacak projeleri birlikte buluyor ve yine birlikte hayata geçiriyoruz.

Koç Holding çatısı altında tüm Koç gruba sunulan ve yenilen “KoçAilem” kartımız ile onlarca farklı mağaza, eğlence mekânı, sinema, seyahatlerde ve çok daha fazlasında bize özel ayrıcalıkların, indirimlerin tadını çıkarıyoruz.

“Koç Spor Topluluğu” yıl içinde organize ettiği tüm spor aktivitelerine katılabiliyoruz. Üstelik her yıl Türkiye’nin ilk kurumsal spor şenliği olma özelliğini taşıyan Koç Topluluğu Spor Şenliği’ne bireysel ya da takımlarımızı kurarak yarışma şansı yakalıyoruz.

Sağlıklı Yaşam Programı kapsamında hem beden hem de ruh sağlımız bir bütündür diyerek özel hazırlanmış programlarda da her günümüze sağlık katıyor. Sağlıklı beslenme konusunda destek almak isteyenlerimiz için hafta bir gün ofisimize gelen diyetisyenimizden kolayca randevu alabiliyoruz. Psikolojik danışmanlık olarak destek almak isteyen tüm çalışanlarımız içinse bağımsız bir danışmanlık firmasından yine ücretsiz olarak hizmet alabiliyoruz.

Çamlıca İş Merkezimizde çalışma saatleri dışında da açık olan spor salonumuz sayesinde yaşamımızda sporu daha çok daha kolay. Ücretsiz pilates derslerimiz de bu salonumuzda oluyor.

Çamlıca İş Merkezimizde günlük yaşamımıza daha çok zaman kazanmamızı sağlayan kuaför, kuru temizleme her an elimizin altında.