Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Ankara'da Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri ile Buluştuk!
06.03.2024

“Kamu ve Özel Sektörde Dijital Dönüşüm Yol Haritası” konulu etkinliğimizi Ankara'da hem kamu hem özel sektör müşterilerimizin yoğun katılımı ile başarıyla gerçekleştirdik. Teknoloji çözümlerimiz ve ürünlerimizi katılımcılarla paylaştığımız etkinlik, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek ve Ankara Bölge Grup Yöneticimiz Hıdır Peker’in açılış konuşmaları ile başladı.

Etkinlik, Teknoloji Çözümleri Direktörümüz Nadir Altmışdört’ün OT Güvenliği, SOC, Yönetilen Hizmetler, SD-WAN konularını ele aldığı "KoçSistem Teknoloji Çözümleri" sunumu ile devam etti. Çözüm Grup Yöneticimiz İbrahim Arslan’ın DevOps, Low Code, Pixage ve Workplace ürün ve çözümlerimizi anlattığı etkinlik; RTÜK Bilgi İşlem Daire Başkanı Olcay Çiçeklitaş’ın Workplace ürünümüz ile ilgili müşteri deneyimini paylaştığı sunum ile sona erdi.