Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Arçelik ile “Dijital İş Modelleri Yaratmanın” Formülünü Konuştuk!
15.06.2023

KoçSistem olarak 16 Mayıs Salı günü, Arçelik tarafından gerçekleştirilen “Global Bilişim Teknolojileri ve Dijital Dönüşüm Yolculuğu” etkinliğinde şirket vizyonumuzu, dijital iş modellerimizi paylaştık. Arçelik üst düzey yöneticilerinin katılım sağladığı toplantıda; teknolojide sürdürülebilirlik, sektördeki en büyük ve dijital dönüşümü en iyi kullanan firma olma vizyonunu gibi konular ele alındı.

Etkinlikte “Dijital İş Modelleri Yaratmak” sunumunu gerçekleştiren Müşteri Başarısı Direktörümüz Cenk Sezen; içinde bulunduğumuz değişim ve dönüşüm sürecinde djital iş modelleri yaratmanın, öncelikle dijital bir zihniyet yaratmaktan geçtiğini belirtti. Sunumunda sektörün lider şirketleri KoçSistem ve Arçelik olarak topluluğumuz, sektörlerimiz ve ülkemiz için fark yaratmaya devam edeceğimizin altını çizen Sezen; “Bütünsel bir bakış açısı ile kurum içinde dijital zihniyet yaratarak; dijital ekonominin veriye dayalı bir ekonomi olduğunu unutmadan veri analitiği konusunda çalışmaları hızlandırmak, esnek tedarik zincirleri yaratmak, bulut altyapılarını ve siber güvenlik önlemlerini doğru planlamak, sürdürülebilirliği odak noktasına koymak dijital iş modelleri yaratmanın temel aksiyonlarıdır” dedi.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.