Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
AWS & Equinix İş Birliğinde “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” Etkinliğimizi Gerçekleştirdik!
05.03.2024

AWS & Equinix iş birliğinde “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” Etkinliğimizi Gerçekleştirdik!

AWS ve Equinix iş birliği ile “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” etkinliğimizi Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası, Midas gibi birçok farklı sektörden müşterimizin katılımı ile başarıyla tamamladık. Etkinlikte, Çelebi Havacılık CIO’su Serdar Günizi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Hibrit Bulutta ÜÇ’ün Gücü” oturumunda, Teknoloji Genel Müdür Yardımcımız Barış Düzenli, AWS Genel Müdürü Burak Aydın ve Equinix Genel Müdürü Aslıhan Güreşcier konuşmacı olarak yer aldılar.

Teknoloji Genel Müdür Yardımcımız Barış Düzenli panelde KoçSistem’in hibrit bulut stratejisinin, müşterilerin ihtiyaçlarına göre bulut tüketimi ve harcamalarını optimize etmeye yönelik olduğunu belirterek; "Bu noktada iki önemli partnerimiz AWS ve Equinix iş birlikteliği ile tüm sektörlerde müşterilerimizi bu hizmetlerle buluşturabiliyor; yetkin kadromuzla uçtan uca hizmet sunabiliyoruz” dedi.

Platform Servisleri Birim Yöneticimiz Hikmet Kapusuzoğlu'nun "Dijital Geleceği Şekillendiren Bulut Stratejimiz ve Vizyonumuz" sunumu ile devam eden etkinlik, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın konuşması ile sona erdi.