Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Capital 500 Ödül Töreni 2024
15.05.2024

İş Dünyasının Zirvesi’ne Yapay Zeka ve Yeşil Zeka Gündemlerimizi Taşıdık! 

Bu yıl üst üste 6'ıncı kez ana sponsor olarak destek verdiğimiz Capital 500 Zirvesi ve Ödül Töreni, iş dünyasının önemli isimlerinin geniş katılımı ile gerçekleşti. 

Törenin açılış konuşmasını yapan Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca teknoloji ve sürdürülebilirliğin bir madalyonun iki yüzü gibi çalıştığını vurgulayarak sözleirne şöyle devam etti; "Günümüzde sürdürülebilirliği ‘dijitalleşmeden’ bağımsız düşünemeyiz. Bu doğrultuda KoçSistem, KoçDigital ve KoçSavunma olarak sürdürülebilirlik projelerimizi tek bir çatı altında topladık ve bu programa Yeşil Zeka dedik. Yeşil Zeka kapsamında projelerimizi, başta yapay zeka ve üretken yapay zeka olmak üzere yenilikçi teknolojiler ile hayata geçiriyoruz. Özellikle, yüzde yüz iştirakimiz KoçDigital, üretken yapay zeka teknolojisini firmalarla buluşturuyor, dijital dönüşümlerine hız kazandırıyor. Bugüne kadar KoçDigital gerçekleştirdiği 250’den fazla veri ve yapay zeka projesinden gelen saha deneyimiyle şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerinde önemli rol oynadı" dedi. 

Ödül Töreni kapsamında bu yıl 3'üncüsü verilen “KoçSistem Dijital Dönüşüm Özel Ödülü”ne ise teknoloji yatırımları ile Şişecam layık görüldü.  Ödülü Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, Şişecam CEO'su Görkem Elverici'ye takdim etti.