Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Capital500 Zirvesi'nde KoçSistem İmzası
15.03.2023

Ana sponsoru olduğumuz Capital500 Zirvesi ve Ödül Töreni’ne Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca’nın açılış konuşması ve “KoçSistem Dijitalleşme Özel Ödülü” ile damga vurduk.

Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından bu yıl 25.’si düzenlenen ve Capital500 Araştırması sonuçlarına göre dereceye giren şirketlere ödüllerin verildiği Capital 500 Ödül Töreni ve Zirvesi, 4’üncü kez KoçSistem ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Fiziksel olarak gerçekleştirilen etkinlikte bu sene ikinci defa verilen KoçSistem Dijitalleşme Özel Ödülü’nün sahibi Metro Türkiye oldu.

Ödül Töreni’nin açılış konuşmasını yapan KoçSistem Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca başta 10 ilimizi ve tüm Türkiye’yi derinden etkileyen depremlerin yaralarını hep birlikte sarmaya çalıştığımızın altını çizerek; “Toplumun her bir ferdi; tüm kurumlarıyla birlik ve beraberlik duyguları içinde büyük bir dayanışma gösteriyor. Bu dayanışma, depremden etkilenen her bir vatandaşımız sağlıklı bir hayata kavuşana kadar sürecektir. Bu süreci ise yapay zeka, büyük veri ve ileri analitik başta olmak üzere gelişmiş teknoloji çözümlerinin de kullanımı ile atlatabiliriz” dedi.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen ”Liderlerin Gelecek Vizyonu” panelinde Koton CEO’su Bülent Sabuncu, Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, Akkök Holding İcra Kurulu Üyesi ve Akkim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri, Metro Türkiye CEO’su Sinem Türüng, Netlog Lojistik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Çak konuşmacı olarak değerlendirmelerde bulundular.

Ödül Töreni kapsamında “KoçSistem Dijitalleşme Özel Ödülü”ne teknoloji yatırımları ile Metro Türkiye layık görülürken; ödülü Metro Türkiye CEO’su Sinem Türüng aldı.