Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Check Point ile “Güvenlik Çözümlerimizi ve Yönetilen Hizmetleri” Konuştuk!
15.06.2023

İş Ortağımız Check Point ile 15 Haziran Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirdiğimiz etkinliğe, özel sektörden ve kamu kurumlarından 30’dan fazla yönetici katılım sağladı. Etkinlikte KoçSistem tarafında sunduğumuz Güvenlik Çözümlerimiz ve Yönetilen Hizmetler anlatılırken; Check Point yöneticileri de yeni tehdit algısı ve güncel güvenlik gereksinimlerine uygun olarak geliştirdikleri teknolojileri ele aldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren KoçSistem Ankara Bölge Satış Direktörümüz Erkan Mızrak; içinde bulunduğumuz dijital dönüşüm sürecinde “büyüme odaklı zihniyet”in önemine dikkati çekerken, KoçSistem olarak odak sektörlerimizden, çözüm ve hizmetlerimizden bahsetti.

Etkinlikte “Yönetilen Hizmetler” sunumunu gerçekleştiren KoçSistem Ankara Bölge Çözüm Birim Yöneticimiz Serdar Aydınlı SOC, NOC, Veri Merkezi, Maximus Bulut Çözümleri ve İzleme Çözümlerimizi anlatırken; KoçSistem Ankara Çözüm Kıdemli Yöneticimiz Cemil Tekin ise “Siber Güvenlik Çözümleri” sunumunda güvenlik çerçevesinde sunduğumuz Bakım Danışmanlık Hizmetlerimizi anlattı.

Müşterilerimizle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.