Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
FORD OTOSAN İLE 2024 VİZYON TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK!
20.12.2023

Büyüme ve başarıya odaklanan bir yıl geçirme yolunda atacağımız adımları konuşmak üzere Ford Otosan ile Vizyon Toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıya Ford Otosan Dijital Ürünler ve Servisler Lideri Hayriye Karadeniz ve KoçSistem Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek katılım sağlayarak; gelecekteki hedeflerimizi belirlemede ve birlikte daha büyük başarılara imza atma konusundaki vizyonlarından bahsettiler.

Toplantıya Satış, Ticari Büyüme ve Planlama ve Teknoloji ekiplerimiz de katılarak Ford Otosan ile iş birliği yolculuğumuzdaki yol haritamızdan söz ettiler.

Toplantıda dile getirilen değerli görüşleriniz ve öneriler ile hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza olan inancımızı pekiştirdik.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.