Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Fortune Teknoloji Liderleri Zirvesi ve Ödül Töreni’ne KoçSistem Damga Vurdu!
08.11.2023

Ana sponsoru olduğumuz Fortune C-Suite Series Teknoloji Liderleri Zirvesi ve Ödül Töreni 2023 dün iş dünyasının önde gelen temsilcileri ve teknoloji liderlerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Zirve’nin açılış konuşmasını yapan KoçSistem Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek; teknoloji ve sürdürülebilirliğin birbirinden bağımsız düşünülemeyeceğini belirterek; “KoçSistem, KoçDigital ve KoçSavunma olarak tüm sürdürülebilirlik çözümlerimizi tek bir çatı altında birleştirdik ve Yeşil Zeka dedik. Yeşil Zeka ile bulut, nesnelerin interneti, ileri analitik ve güvenlik çözümlerine odaklandık” dedi.

Üretken Yapay Zeka’nın Getirileri ve Dönüşümü panelinde konuşmacı olarak yer alan KoçDigital Veri ve Yapay Zeka Direktörümüz Ayhan Demirci ise konuşmasında üretken yapay zeka ile güçlü bir rüzgarın iş dünyasını dijital dönüşüm hedeflerini gerçekleştirmeye yönelttiğini belirterek; “Bu rüzgarı arkasına alan şirketler kolay olmayan ve uzmanlık gerektiren dijital dönüşüm yatırımlarını hayata geçirebilirler. KoçDigital olarak bizler de 300’den fazla yapay zeka projesini gerçekleştiren nesnelerin interneti ve ileri analitik şirketi olarak şirketlerin dijital dönüşümlerini hızlandırma yolculuğu için Brain servisimizi sunuyoruz ” dedi.

Türkiye'nin en etkin 50 teknoloji liderinin ödüllendirildiği törende Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca da ödüle layık görüldü.