Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
IBM ile “İş Dönüşümünü Hızlandırmak İçin İnovatif Çözümleri” Konuştuk!
15.05.2023

İş Ortağımız IBM ile “İş Dönüşümünü Hızlandırmak İçin İnovatif Çözümleri Keşfedin” etkinliğini 30 Mayıs Salı günü Feriye Sarayı’nda gerçekleştirdik. 40’tan fazla sektör yöneticisinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, hızla dijitalleşen dünyada iş dönüşümünü hızlandırmanın rekabette yaratabileceği farktan ve bunu sağlayabilmek için geliştirilmesi gereken inovatif çözümlerden bahsedildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren KoçSistem Müşteri Başarısı Direktörümüz Cenk Sezen, içinde bulunduğumuz değişim ve dönüşüm sürecinde djital iş modelleri yaratmanın önemine değinirken; KoçSistem ve IBM’in sektöründe lider şirketler olarak işbirliklerinin artarak devam edeceğini belirtti.

Etkinlikte “Viral Evrim: Siber Saldırıların Yeni Nesli ve Yapay Zekanın Rolü” başlıklı sunumu gerçekleştiren KoçSistem Ticari Büyüme ve Planlama Kıdemli Yöneticimiz Eren Kır, yapay zeka destekli siber saldırıların potansiyel tehlikeleri ve bu tehditlere karşı alınabilecek önlemleri ele elırken; KoçSistem Yönetim Sistemleri ve Otomasyon Birim Yöneticimiz Fevzi Gümüş ise “Uygulama Performans Yönetimi (Ölçümleme) başlıklı sunumunda müşterilerimizin altyapı, platform ve uygulama verilerini toplama, analiz etme ve görselleştirme ihtiyaçlarını uçtan uca karşıladığımızın altını çizdi.

IBM Yöneticilerinin de sunumlarıyla katıldığı etkinlikte “Yapay Zeka ile Değer Yaratmak” sunumunu gerçekleştiren KoçDigital Yapay Zeka Danışmanlığı ve Müşteri Başarısı Grup Yöneticimiz Can Konur ise KoçDigital’in ileri analitik ve yapay zeka alanındaki odak noktaları olan tedarik zinciri yönetimi, kestirimci bakım ve kalite, görüntü işleme, insan kaynakları analitiği ve finans analitiğinden bahsetti. Bu konularda değer yaratan proje örneklerine değinen Konur, ayrıca dijital dönüşüm yolculuğunu hızlandırıcı Brain, Continuous AI ve DaaS servislerimizi de tanıttı.

Müşterilerimizle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.