Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
IDC CIO Summit Zirvesi’nde “Dijital Zihniyet”in Önemini Anlattık
04.05.2023

IDC Türkiye tarafından 4-5 Mayıs tarihlerinde Sapanca’da gerçekleştirilen “IDC CIO Summit 2023” etkinliğine Smart ICT Partner olarak katılım sağladık. Etkinlikte dijital dönüşüm sürecinde BT sektöründeki en son gelişmeler ve sektörün yakın gelecek perspektifleri, 400’den fazla sektörün üst düzey yöneticileri ile birlikte değerlendirildi. 200’den fazla BT liderinin katılım sağladığı etkinlikte; “Enabling the Digital Economy’s Leaders” teması altında, CxO’ların yakın dönem stratejileri, veri odaklı dijital stratejiler, bulut dönüşümü, dijital inovasyon yönetimi, siber güvenlik, dijital iş modelleri ve sürdürülebilirlik üzerine oturumlar gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, “Building Digital Native Business Models” başlıklı sunumunda; dijital ekonominin liderleri olarak düşünce biçimimizi değiştirmeden istediğimiz dijital dünyayı yaratmamızın mümkün olmadığını, eğer dijital çağın yeni iş modellerini yaratma arzusundaysak önce dijital bir zihniyet yaratmamız gerektiğini belirtirken; “Dijital zihniyet, sadece teknik becerilerle ilgili değil, aynı zamanda bir düşünme biçimi ve geleceğe baktığımızda gördüğümüz gerçektir. Dijital zihniyete sahip olanlar, bu zihniyete sahip olmamakta direnenlerin yerini alacak. Özellikle bu yeni çağda dijital iş modelleri yaratmak isteyen kurumların en önemli öncelikleri, dijital ekonominin veriye dayalı bir ekonomi olduğunu unutmadan veri analitiği konusunda çalışmalarını hızlandırmak; ürün ve hizmetlerini müşteri odaklı bir yaklaşımla yeniden tasarlamak, dijital tedarik zincirleri yaratmak, tüm bunları yaparken de esnek bulut altyapılarından faydalanmak ve siber güvenlik önlemlerini doğru planlamak olmalıdır.” dedi.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmelerle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte fuaye alanındaki standımızda katılımcılarla etkileşime geçerek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.