Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
IDC Security Roadshow'da "Sürdürülebilirlik ve Siber Güvenlik Riskleri"ni Konuştuk!
07.03.2024

IDC Türkiye tarafından 7 Mart Perşembe günü gerçekleştirilen, Stratejik Partner olarak yer aldığımız IDC Security Roadshow’da etkinliğinde; kamu ve özel sektörün öde gelen kurumlarından 400’den fazla BT güvenlik yöneticisi ağırlandı. “Gelişen Tehditler, Gelişmiş Savunmalar: Gelecek Dönemde Siber Güvenlik” ana temalı etkinlikte; siber tehditler ve siber güvenlik yaklaşımlarına vurgu yapılırken, siber tehditlere karşı alınması önerilen önlemler, belirsizlik çağında siber savunma, yapay zekanın güvenlikte kullanılması, bulut güvenliği konuları da vurgulanan diğer başlıklar arasındaydı.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren KoçSistem Ticari Büyüme ve Planlama Grup Yöneticimiz Emre Uyan, “Sustainability and Cyber Security Risks” başlıklı sunumunda; siber güvenlik önlemlerini güçlendiren ve sürekli olarak iyileştiren şirketlerin siber saldırılardan kaynaklanan potansiyel zararları en aza indirgediğini ve böylelikle sadece maliyetlerden tasarruf etmekle kalmayıp aynı zamanda itibarlarını ve müşteri güvenini de korumaya devam ettiklerini belirtti. Sunumunda bu nedenlerle, siber güvenliğe yatırım yapmanın ve siber dayanıklılığı sağlamanın, işletmelerin geleceğini korumak için hayati öneme sahip olduğunun altını çizen Uyan; “Siber tehditlere karşı aktif bir şekilde mücadele ederek, şirketlerimizi güvenli ve sürdürülebilir bir geleceğe taşıyabiliriz.” dedi.

Hedef müşterilerimizle birebir görüşmelerle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte fuaye alanındaki standımızda katılımcılarla etkileşime geçerek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.