Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
IDC Security Roadshow Etkinliğinde “Stratejide Odak Noktası Olarak BT Güvenliği”ni Konuştuk!
22.03.2023

DC Türkiye tarafından 22 Mart Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirilen “IDC Security Roadshow” etkinliğine Platinum Sponsor olarak katılım sağladık. Etkinlikte kamu ve özel sektörün önde gelen kurumlarından 650’den fazla BT güvenlik yöneticisi ağırlandı. “Siber Tehditlerde Yeni Bir Çağ Keşfediliyor” ana temalı etkinlikte; siber tehditler ve siber güvenlik yaklaşımlarına vurgu yapılırken; siber tehditlere karşı alınması önerilen önlemler, belirsizlik çağında siber savunma, yapay zekanın güvenlikte kullanılması, güvenlikte platformlaşma, yönetilen güvenlik hizmetlerinde MDR, bulut güvenliği ve saldırı tespiti yöntemi konuları da vurgulanan diğer konulardan oldu.

Etkinlikte “IT Security as a Focal Point in Strategy” sunumunu gerçekleştiren Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, konuşmasında en önemli savaşların ve savunmaların temelinde güçlü ve ileriyi gören bir strateji, doğru ekipman seçimi ve mevcut durum ile hedefin farkında olan bir ekip olduğunu belirtti. Sunumunda günümüzün siber savaşlarından galip çıkmak isteyen CISO’ların ihtiyacının da benzer olduğunun altını çizen Akarca, “Ölçülebilir KPI'lara sahip ve ileriye dönük BT güvenlik stratejileri, doğru güvenlik ürün ve teknolojileri ile siber farkındalığı yüksek bir ekibin” önemine dikkati çekti.

Etkinlikte standımız ile ziyaretçilerimizi ağırlarken, hedef müşterilerimizle birebir görüşmeler yapma fırsatı bulduk. Lead yaratmak adına oluşturduğumuz standımızda, pazarlama ve satış ekipleri olarak müşterilerimizle görüşmeler yaparak, ürün ve hizmetlerimizi paylaştık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.