Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
IDC ve Huawei ile “Dijital Dünyada Güvenlik Odaklı Veri Stratejileri”ni Konuştuk!
11.05.2023

KoçSistem olarak IDC Türkiye ve Huawei iş birliği ile “Dijital Dünyada Güvenlik Odaklı Veri Stratejileri” etkinliğini 11 Mayıs Perşembe günü Swissotel’de gerçekleştirdik. 50’den fazla sektörün üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, hızla dijitalleşen dünyada verinin gücünden maksimum faydalanmanın rekabette yaratabileceği fark, veri güvenliği ve yönetiminin artan önemi, “veri-odaklı organizasyonlara” dönüşürken güvenli altyapının olmazsa olmaz yapıtaşlarından olduğu vurgulandı.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca, günümüzde kurumların ve toplumlarıyla ülkelerin veri kullanma yetkinliği, onların kültürel gelişimde hangi noktada bulunduğuna işaret eden en belirgin göstergelerden biri haline geldiğini belirterek; “Yapay zeka, nesnelerin interneti, makine öğrenmesi, robotik ya da metaverse bugün insan zihninin önemli bir aşamasıdır ve tümü de veri bilimi ile sıkı bağlantılıdır. Veri için “yeni petrol” deniliyor. Aslında Veri Su'dur. Su kadar çok ve temiz olması gerekir. Böylece veriyi ileri analitik ile bilgiye dönüştürebiliriz” dedi.

Etkinlikte “Kültür Odaklı Güvenlik Yaklaşım ile Dijital Çağı Yeniden Düşünmek” başlıklı sunumu gerçekleştiren Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek, konuşmasında şirketlerin siber güvenliğe daha fazla önem vermelerini ve bu konunun şirket kültürünün bir parçası haline gelmesi gerektiğini vurgularken; “Artık sadece teknik çözümlere dayalı bir yaklaşım yeterli değil, kültür odaklı bir yaklaşım benimsenmesi gerekiyor. Bu yaklaşım, şirket çalışanlarının siber güvenliği bir sorumluluk olarak benimsemelerini sağlamak, güvenlik farkındalığını artırmak, uygun davranışları teşvik etmek ve güvenlik kültürünü şirketin DNA'sına yerleştirmek anlamına geliyor. Bu da ancak üst düzey yönetimin bu konuya öncelik vermesi ve buna yatırım yapmasıyla mümkün olabilir.” dedi.

Etkinlikte BT liderlerinin şimdiye kadar gerçekleştirdikleri veri yatırımları ve gelecek planları, artan veriyi destekleyen kritik altyapı yatırımları üzerine gerçekleştirilen “Veri-Odaklı Dönüşüm Stratejileri” oturumuna katılım sağlayan KoçDigital Data ve Analitik Direktörümüz Ayhan Demirci, KoçDigital olarak geliştirdiğimiz Continuous AI Studio ürünüyle uçtan uca veri & yapay zeka süreçlerinin güvenliğinin, izlenebilirliğinin, açıklanabilirliğinin ve sürekli iyileştirilmesinin sağlandığını aktardı.

Müşterilerimizle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.