Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Riyad'dan Ankara'ya İstanbul'a Kadar 5 Etkinlikte KoçSistem ve KoçDigital'i Anlattık!
11.03.2024

Türkiye’nin lider bilişim markası olma sorumluluğu ile yurt içinde ve yurt dışında ses getiren etkinliklerde şirketlerimizi temsil etmeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda geçen hafta Riyad'dan Ankara ve İstanbul'a kadar KoçSistem ve KoçDigital olarak 5 etkinlikte farklı odak alanlarımızda iş dünyası temsilcileri ile buluştuk.

Riyad'ta gerçekleştirilen Leap 2024 Fuarı'nda (Saudi Arabia Tech Event) tüm KoçSistem ve KoçDigital çözüm ve ürünlerimizi global iş dünyası ile paylaşırken; Ankara'da gerçekleştirdiğimiz “Kamu ve Özel Sektörde Dijital Dönüşüm Yol Haritası” konulu etkinliğimizi hem kamu hem özel sektör müşterilerimiz ile buluştuk. Önemli partnerlerimizden AWS ve Equinix iş birliği ile “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” etkinliğimizde bulut çözümlerimizi müşterilerimize anlatırken; IDC Security Roadshow'da bir diğer ana uzmanlık alanımız siber güvenlik çözüm ve ürünlerimizi iş dünyası temsilcileriyle paylaşma fırsatı bulduk. Haftayı, 4 ödüle birden layık görüldüğümüz Huawei Türkiye Ecosystem Partner Summit etkinliği ile sonlandırdık.

Riyad'ta KoçSistem ve KoçDigital'i anlattık!

Yurtdışı açılım hamlemizin bir adımı olarak, Suudi Arabistan'ın en önemli teknoloji fuarlarından Leap 2024 Fuarı'nda KoçSistem ve KoçDigital çözüm ve ürünlerimizi tüm dünyadan gelen katılımcılarla paylaştık. 4-7 Mart tarihleri arasında gerçekleşen fuara KoçSistem’den Müşteri İlişkileri Kıdemli Yöneticilerimiz Gökçe Aktemur Ertem, Deniz Köylü ve Metin Özgüzel; KoçDigital’den ise Kıdemli Endüstri Liderimiz Bora Aslan ve Kıdemli Çözüm Liderimiz Barış Özertür katılım sağladı.

Huawei'den 4 Ödül Birden!

Sponsor olarak katıldığımız Huawei Türkiye Ecosystem Partner Summit etkinliğinden 4 ödül ile döndük. 2023'ün En İyi Depolama Satış Performansı İş Ortağı, 2023'ün En İyi Hizmet Ortağı, 2023 Yılı Sektöre Katkı Ortağı - Finans ve 2023'ün Üstün İş Ortağı ödüllerine layık görüldük. Ödülleri, etkinlikte “Söz İş Ortaklarımızda” panelinde KoçSistem sunumunu yapan Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek ile Müşteri Başarısı Direktörlerimiz Özden Doğan ve Cenk Sezen aldılar.

Hibrit Bulut’ta ÜÇ’ün Gücü

AWS ve Equinix iş birliği ile “Hibrit Bulut Yolculuğunuzu Hızlandırın” etkinliğimizi Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası, Midas gibi birçok farklı sektörden müşterimizin katılımı ile başarıyla tamamladık. Etkinlikte, Çelebi Havacılık CIO’su Serdar Günizi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Hibrit Bulutta ÜÇ’ün Gücü” oturumunda, Teknoloji Genel Müdür Yardımcımız Barış Düzenli, AWS Genel Müdürü Burak Aydın ve Equinix Genel Müdürü Aslıhan Güreşcier konuşmacı olarak yer aldılar. Platform Servisleri Birim Yöneticimiz Hikmet Kapusuzoğlu'nun "Dijital Geleceği Şekillendiren Bulut Stratejimiz ve Vizyonumuz" sunumu ile devam eden etkinlik, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın konuşması ile sona erdi.

IDC Security Roadshow'da "Sürdürülebilirlik ve Siber Güvenlik Riskleri"ni Konuştuk!

Stratejik Partner olarak yer aldığımız IDC Security Roadshow’da etkinliğinde; kamu ve özel sektörün öde gelen kurumlarından 400’den fazla BT güvenlik yöneticisi ağırlandı. Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren KoçSistem Ticari Büyüme ve Planlama Grup Yöneticimiz Emre Uyan, “Sustainability and Cyber Security Risks” başlıklı sunumunu yaparken; hedef müşterilerimizle birebir görüşmelerle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte standımızda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Ankara'da Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri ile Buluştuk!

“Kamu ve Özel Sektörde Dijital Dönüşüm Yol Haritası” konulu etkinliğimizi Ankara'da hem kamu hem özel sektör müşterilerimizin yoğun katılımı ile başarıyla gerçekleştirdik. Teknoloji çözümlerimiz ve ürünlerimizi katılımcılarla paylaştığımız etkinlik, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Özdilek ve Ankara Bölge Grup Yöneticimiz Hıdır Peker’in açılış konuşmaları ile başladı.

Etkinlikte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.