Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Tofaş ve Huawei ile Birlikte Bursa ve Çevre İllerdeki Üretim ve Otomotiv Tedarik Sanayii Firmalarını Ağırladık
14.07.2023

İş Ortağımız Huawei ve Tofaş ile birlikte Bursa, Kocaeli, Adapazarı ve çevre illerdeki otomotiv tedarik sanayii ve üretim firmalarını ağırladığımız “Geleceğin Fabrikası için Bugünün ve Yarının Teknolojileri” etkinliğini 14 Temmuz Perşembe günü Hilton Bursa’da gerçekleştirdik. 60’tan fazla sektör yöneticisinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, hızla dijitalleşen dünyada üretimin bugünü ve geleceğine dair yaklaşımlardan ve geleceğin üreticisi olabilmek için yapılması gerekenler inovatif çözümlerden bahsedildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren KoçSistem Müşteri Başarısı Direktörümüz Cenk Sezen, içinde bulunduğumuz değişim ve dönüşüm sürecinde djital iş modelleri yaratmanın önemine değinirken; KoçSistem ve Huawei’in sektöründe lider şirketler olarak işbirliklerinin artarak devam edeceğini belirtti.

Etkinliğin keynote konuşmacısı olarak “Üretimin Geleceğine Yolculuk” sunumunu gerçekleştiren Tofaş Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörü Ömer Özgür Çetinoğlu, geleceğin üreticisi olmak için sahip olunması gereken dört ana yapı taşının; kültür dönüşümü, dijital iş modelleri, teknoloji odağı ve yetenek yönetimi olduğunu belirtti. Sunumunda otomotiv sektörünün dönüşüme devam etmesi için teknoloji iş birliklerinin son derece önemli olduğunu belirten Çetinoğlu; “Farklı teknoloji şirketleri ile farklı çalışma modellerini tanımlamak ve teknoloji ekosisteminin DNA’sından faydalanmak sektörümüzü ileriye taşıyacak en önemli adımlardan biridir.” dedi.

Huawei yöneticilerinin de sunumlarıyla katıldığı etkinlikte KoçSistem İş Çözümleri ve Ar-Ge Direktörümüz Abdulkadir Üçüncü, ürünlerimiz ve sektörel çözümlerimizden bahsederken, değer yarattığımız projelerden örnekler verdi. KoçDigital Ticari Büyüme Liderimiz Nazım Tercan ise teknolojinin üretimde nasıl değere dönüşebileceğini ele aldığı sunumunda, yapay zeka ile geliştirilmiş dijital tedarik zinciri planlama konusunu ele aldı.

Kıraça Holding, Orhan Holding, Nuh Çimento, Çoşkunöz Holding, Beyçelik gibi müşterilerimizle bir araya gelme fırsatı bulduğumuz etkinlikte, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sorularını yanıtladık.

Etkinlikte emeği geçen ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.