Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
TÜRKİYE’NİN 100. YILINDA PAZAR LİDERİ KOÇSİSTEM!
09.08.2023

Bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi (Bilişim 500) Araştırması’nda “Bilgi Teknolojileri Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” ana kategorisinde üst üste 5’inci kez pazar lideri olduk. Sistem Entegratörü ve İş Ortağı ana kategorisinin yanı sıra “Donanım”, “Bulut Hizmeti”, “Barındırma Yönetim Hizmeti”, “Hizmet”, Veri Ambarı ve İş Zekası Yazılımı”, “Bilgi Güvenliği Donanımı”, “Kurulum, Bakım, Destek Hizmeti”, “IoT ve M2M” ve “Yapay Zeka” kategorileri olmak üzere toplam 10 ayrı kategoride birincilik ödülüne layık görüldük.

KoçDigital ise ileri analitik ve nesnelerin interneti alanındaki liderliğini; “Yapay Zeka” kategorisinde son 3 yıldır üst üste aldığı birincilik ile korudu.

Ödül Töreni sponsoru olduğumuz etkinlikte kategori ödüllerini alan Genel Müdürümüz Mehmet Ali Akarca; “Ülkemizin 100. Yılını kutladığımız bu özel zamanlarda, biz teknoloji liderleri için ülkemizi geleceğe taşımak için var gücümüz ile çalışmak bizler için tarihi bir görev. KoçSistem ve şirketlerimizle ülkemizin 100 yılının 78 yılında var olarak; başta ülkemiz, kurumsal ve bireysel vatandaşlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza değer katma vizyonu ile faaliyetlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ederiz.

#gururluyuz