Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
İçerik Denetimi
KoçSistem
KoçSistem
ATP:

Günümüzde zararlı yazılım bulaştırmanın en basit ve yaygın yöntemi e-mail üzerinden gerçekleşmektedir. Genellikle e-mail güvenliğinde kullanılan Anti-Spam ürünleri, daha önceden tespit edilmiş zararlı içerikleri yakalayabilmektedir.

E-Mail içeriğinde paylaşılan tehlikeli web adreslerinin veya daha önceden tespit edilmemiş zararlı içeriklerin analizini yapamamaktadır. Örneğin CryptoLocker-RansomWare gibi zararlılar ilk çıktıklarında bu korumaları rahatlıkla atlatarak birçok kişi ve kurumu olumsuz etkileyebilmiştir.

ATP Güvenliği, bir e-mailin alıcıya ulaşmadan önce, sanal bir platform üzerinde detaylı analizinin yapılmasını ve kötü içeriklerin önceden tespit edilmesini sağlamaktadır.

E-Posta Filtreleme:

İzinsiz e-posta (spam) trafiğini engelleyerek, e-posta yoluyla firmanıza gelebilecek zararların önüne geçer.

Web / URL Filtreleme:

KoçSistem, web sitelerinden gelebilecek zararlı yazılımları ve istenmeyen içeriği engelleyerek, firmanızın belirleyeceği politikalar doğrultusunda internet kullanımınızı düzenler. Bu sayede firmanızdaki internet kullanıcılarının güvenli bir şekilde internette gezinmeleri sağlanır.