Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Uç Nokta Güvenliği
KoçSistem
KoçSistem

Antivirüs: En yaygın güvenlik tehditlerinden birisi de zararlı yazılımlardır. Özellikle son kullanıcı cihazlarında güvenlik açığı oluşmaması için bu zararlı yazılımların tespit edilmesi ve etkisiz hale getirilmesi kritik hale gelmiştir.

DLP: Günümüzde veri şirketlerin şüphesiz en değerli varlıkları konumunda.DLP çözümü ile kurumun mevcut kritik verilerinin kurum içinde ve kurum dışında yetkisiz aktarımının önlenmesi sağlanmaktadır.

EDR: Yönetilen EDR (Managed Endpoint Detection And Response), uç nokta sistemler üzerinde gerçekleşebilecek olaylara ve veri ihlallerine karşı müdahale ederek, kötü amaçlı bir vakanın oluşmasını engellerken, gelişmiş mimarisiyle durum hakkında detaylı bilgi ve analiz imkânı sunmaktadır.

Yönetilen EDR hizmetindeki İzleme, Algılama, Toplama ve Müdahale ana bileşenleriyle, sistemlere yönelik tehditler 7*24 proaktif bir şekilde tespit edilier ve anında müdahale ile veri sızıntıları engellenir.

PAM: PAM yani ayrıcalıklı hesap yönetimi çözümü ile birlikte kurumda bulunan yetkili hesapların görünürlüğünün artırılması, tüm hesapların düzenli bir şekilde taranması ve yönetilmesi sağlanır. Ayrıca PAM ile oturumların Sql Serverda güvenli bir şekilde kayıt edilmesi, canlı oturuma müdahale, checkout, çok faktörlü kimlik doğrulama ve oturum öncesi onay isteği gibi özelliklerle dış tehditlere karşı savunma ve denetim rolü de sağlanmaktadır.