Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Proaktif Güvenlik Çözümleri
KoçSistem

Zafiyet Tarama: Tüm sistem veya ağda mevcut bulunan güvenlik açıklıklarının uygulama seviyesine kadar ortaya çıkarıldığı bir servis tipidir. Bu tarama hizmeti, belirlenen kaynak ağ segmentinde ve belirlenen aralıklarda yapılabilmektedir.

Sızma Testi: Çeşitli yöntemler kullanarak açık bulmaya çalışan ve bu açıklar üzerinden sistemlere erişim sağlanarak ortaya çıkabilecek riskin boyutunu ortaya koymayı amaçlayan bir servis tipidir. Bu hizmet, hem içeriden hem dışarıdan gelebilecek tehditleri simüle eder.

Sürekli Sızma Testi: Sürekli Sızma Testi geleneksel sızma testinin yanında, firmanızın güvenlik açıklıklarının 7/24 takip edildiği bir hizmet modelidir.

KoçSistem
KoçSistem

Yazılım Kod Güvenliği: Firmanıza ait yazılım ve uygulamaların güvenliğinin sağlanması ve açıklarının tespit edilmesi için statik ve dinamik olarak güvenlik taramalarının yapar.

Korelasyon / Olay Yönetimi (SIEM): KoçSistem Güvenlik uzmanları tarafından yönetilen, ilgili kişileri otomatik olarak durumdan haberdar ederek gerekli aksiyonların alınmasını sağlayan ve akıllı kuralları sayesinde tüm anormallikleri algılayarak alarm üreten güvenlik hizmetimizdir.

SOC (7/24 Operasyon Merkezi): KoçSistem Güvenlik izleme ve yönetim hizmetimizde, tüm sistemlerden toplanan logların güvenlik bakış açısıyla korele edilmesi ve 7/24 izlenmesi ve analiz edilmesi sağlanmaktadır.

Sızma Testi
Sürekli Sızma
Kod Güvenliği
SIEM
SOC
Sızma Testi
 • Güncel güvenlik tehditleri ile ilgili sistemlerinizin açıkları ortaya çıkarılarak, size raporlama yapılmaktadır.
 • KoçSistem’in alanında yetkin siber güvenlik uzmanlarının yaptığı sızma testlerine ait raporlar değerlendirmeniz için sizlere sunulmaktadır.
Sürekli Sızma Testi
 • Güvenlik açıklarınız sürekli olarak takip edilir ve çok kısa sürede tespit edilerek kapatılır. Böylece, firmanızın sistemleri her daim kontrol altında ve güvende olur.
 • KoçSistem’in alanında yetkin siber güvenlik uzmanlarının yaptığı sürekli sızma testlerine ait raporlar, değerlendirmeniz için sizlere sunulmaktadır.
Yazılım Kod Güvenliği
 • Statik tarama ile yazılımın üretimi sırasında güvenlik analizleri gerçekleştirilir.
 • Dinamik tarama ile yazılım tamamlandıktan sonra, kullanıma sunulmadan veya kullanım sırasında güvenlik analizleri gerçekleştirilir.
 • KoçSistem’in alanında yetkin siber güvenlik uzmanlarının yaptığı analizlere ait raporlar, değerlendirmeniz için sizlere sunulmaktadır.
Korelasyon / Olay Yönetimi (SIEM)
 • Farklı sistemlerden topladığı logları, birbirleriyle ilişkilendirerek anlamlı bir verinin çıkmasını sağlar.
 • Tutulan loglar 5651 sayılı kanuna uyumluluğunuzu sağlar.
 • Paylaşımlı SIEM Hizmetimizi tercih ettiğinizde:Herhangi bir donanım ve yazılım maliyeti olmadan hizmet almaya başlarsınız.
 • Yıllık bakım ve barındırma giderleri olmadan hizmet almaya başlarsınız.
 • Dedike SIEM Hizmetimizi tercih ettiğinizde:
 • Sizin için özel olarak ayrılmış donanımlar üzerinden hizmet almaya başlarsınız.
SOC (7/24 Operasyon Merkezi)
 • Güvenlik cihazlarıyla adreslenemeyen güvenlik tehditleri, tespit ve müdahale edilebilir hale gelmektedir.
 • İnsan, süreç ve teknoloji ayağından oluşan SOC yapımızın temelinde SIEM olup iyi kurgulanmış süreçlerle ve yetkin insan kaynağımızla müşterilerimize 7/24 güvenlik izleme hizmeti sunuyoruz.
 • Türkiye’de ilk olduğumuz Security Operations Center hizmetimizi KoçSistem’in alanında yetkin siber güvenlik ekipleri ile İstanbul Çamlıca lokasyonumuzdan sağlıyoruz.
 • Onlarca farklı müşteriye yönelik tehditler ile beslenen kaynak havuzundan siz de ortak fayda sağlayabilirsiniz.
Şirketinize değer katacak çözümler için tanışabiliriz.
Biz hakkımızda konuşmak için değil, şirketinizin ihtiyaç ve hedefleri için buradayız. Bunun için kısa bilgilerinize ihtiyacımız var.
Hizmet ya da ürün seçiniz
Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz: Müşteri Aydınlatma Metni. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: Özel Nitelikli Kişisel Veriler.