Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
Security IDC Info Snapshots
KoçSistem
Hibrit ve Uzaktan Çalışma Ortamlarında Güçlü Güvenlik Duruşu Nasıl Sağlanabilir?Güvenlik olgunluğu günümüz dünyasında tüm şirketler için kritik hale geldi.

Esnek çalışma modellerine geçiş ile birlikte saldırı atak yüzeyi genişlerken, kullanıcıların, dijital varlıkların ve envanterlerin güvenliğini sağlamak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Güvenlik sağlayıcıları tarafından yayınlanan tehdit analiz raporlarına baktığımızda Türkiye, EMEA bölgesinde fidye yazılımlarının en çok hedef aldığı ülke konumunda. Bu durumda güvenlik kurumların önümüzdeki 12-18 ay içinde yatırımlarını artırmayı planladıkları en önemli stratejik başlık olarak öne çıkıyor.

Security IDC Info Snapshots

KoçSistem sponsorluğunda IDC tarafından hazırlanan “Güvenlik Olgunluğu ile Esnek Çalışma Modellerinizi Destekleyin” (Embracing the Hybrid Workforce with Strong Security Posture) başlıklı yazının tamamını okuyabilmek için aşağıdaki formu doldurun.

Güvenlik tehditlerini önceden tespit etmek ve saldırıları önlemek için KoçSistem'in 80'den fazla ürün ve hizmetinin olduğu Türkiye'nin en geniş portföyü ile gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Uzman teknik kadromuz ile sunduğumuz yönetim, kurulum, bakım, danışmanlık ve 7/24 SOC hizmetlerimizle güvenlik yönetiminizi en üst düzeye çıkarırsınız. Global’de ve Türkiye’de 250’den fazla Siber Güvenlik müşterisine hizmet veren KoçSistem olarak güvenlik ihtiyaçlarınızı dinleyerek en doğru çözümleri sunabiliriz.