Workplace, teknolojinin iş hayatında daha etkin kullanılmasını sağlayan, odağında çalışan iş birliği, iletişim, inovasyon, mobilite ve bulut bilişim olan dijital çalışma ortamı, intranet çözümüdür.
RPA - dijital-is-gucu ile dijital dönüşüm sürecinizde operasyonel yüklerinizi azaltabilir, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.
Öne Çıkan
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.
HRedition, her sektörde ve boyutta insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek şeffaf, öngörülebilir ve yönetilebilir hale getiren bir platformdur.
Low Code ile herhangi bir yazılım geçmişine sahip olmadan ve kod kullanmadan istenilen uygulama kolaylıkla oluşturulabilir.
Pixage
Pixage
Pixage ile tüm ekranları ve yayın akışını tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir dijital yayıncılık uygulamasıdır.

Pixage ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Pixage sayfasını ziyaret edebilirsiniz!
Detaylı İncele
Dijitalleşen otomotiv endüstrisinde geleceğin araç teknolojileri.
Dijital finansal hizmetlerin yükselişi ve geleceği.
Dijital dönüşüm çağında dayanıklı mal sektöründe yeni trendler.
Enerji sektöründe dijital dönüşüm ve geleceğin enerji teknolojileri.
Dijitalleşen eğitim: Yarının teknolojileri.
Kamu sektöründe dijital dönüşüm ve vatandaş odaklı hizmetler.
Perakende sektöründe dijitalleşme ve geleceğin alışveriş trendleri.
Dijital sağlık: Sağlık hizmetlerinde teknolojinin yükselişi.
Dijital sigorta: Sigorta sektöründe geleceğin inovasyonları.
Telekomünikasyon sektöründe dijital dönüşüm ve bağlantılı dünya.
Dijital turizm: Geleceğin seyahat teknolojileri ve trendleri.
SOC ve Güvenlik Analitiği
KoçSistem
KoçSistem

Korelasyon / Olay Yönetimi (SIEM): KoçSistem Güvenlik uzmanları tarafından yönetilen, ilgili kişileri otomatik olarak durumdan haberdar ederek gerekli aksiyonların alınmasını sağlayan ve akıllı kuralları sayesinde tüm anormallikleri algılayarak alarm üreten güvenlik hizmetimizdir.

OT SOC: KoçSistem OT SOC Hizmeti, MÜŞTERİ’nin endüstriyel altyapısında oluşan olaylara yönelik Tespit İzleme alarmlarının 7/24 izlenmesini ve müşterinin olası siber saldırılara karşı bilgilendirilmesini, alınması gereken önlemlerle ilgili yönlendirilmesini kapsar.

SOAR: Kurumlara ait dataların korunması, tehditlerin belirlenmesi ve engelenesi için bir çok araç ve manuel süreç kullanılmaktadır. KoçSİstem SOC biriminin de kullanmakta olduğu SOAR (Security Orchestration Automation and Response) ; bir kurumdaki veri çeşitliliğinin ve miktarının artması karşısında tehdit/olay müdahale yeteneklerinin artmasını, iş süreçlerinin kolaylaşmasını, bir siber güvenlik personelinin manuel yapacağı işlemleri otomasyon ortamında daha hızlı ve hatasız yapılmasını, farklı güvenlik uygulama ve servislerinin birbiri ile entegre çalışmasını, şüpheli davranışların daha hızlı algılanmasını, bildirim/aksiyon aldırma süresinin azalmasını ve bildirimlerin otomatikleşmesini sağlamaktadır.

SOC (7/24 Operasyon Merkezi) : KoçSistem Güvenlik izleme ve yönetim hizmetimizde, tüm sistemlerden toplanan logların güvenlik bakış açısıyla korele edilmesi ve 7/24 izlenmesi ve analiz edilmesi sağlanmaktadır.